3 Aşamalı Sarmal Eğitim

3 Aşamalı Sarmal Eğitim

Sarmal Tekniğe Göre Hazırlanmış 3 Aşamalı Yeni Nesil Eğitim Sistemi

BTS (Bireysel Takip Sistemi) 

Tüm Öğrencilerin Akademik Gelişimleri , Sınıf ve Etüt programları haftalık performanslarına göre takip edilir.Toplanan veriler özel bir sistem altında bilgi havuzuna kayıt edilir.Uzman rehberlikçiler ve eğitimciler tarafından bu veriler aylık olarak raporlanır ve değerlendirilir.Bu değerlendirme ile ortaya çıkan tabloda öğrencimizin tüm sosyal , akademik ve özel eksiklikleri tespit edilir ve giderilir.Bu sayede öğrencimiz eksiksiz bir şekilde eğitim ve öğretim hayatına devam ederek ,  başarıya doğru emin adımlarla ilerler.

STS (Sınav Takip Sistemi)

Ölçemediğiniz şeyi yönlendiremezsiniz , yönetemediğiniz şeyi geliştiremezsiniz. Yapılan tüm konu tarama ve deneme sınavları hakkında ayrıntılı raporlar hazırlanır.Önleyici (Proaktif) uygulamalarla sorunlar büyümeden kontrol altına alınır.

GTS (Genel Takip Sistemi)

Öğrencilerimizin Lise Hayatı boyunca Akademik , Kültürel ve Sosyal gelişimi takip altındadır.Mezuniyetle birlikte erdemli bir birey olarak başarı merdivenlerini tırmandırmaya hazırdır.

Bu Eğitim Sisteminin raporlarını , öğrencilerimizin eğitim ve öğretimi ile ilgili tüm verilerini , sınav sonuçlarını ve daha bir çok bilgilendirmeyi 7/24 EYOTEK Sisteminden takip edebilirsiniz.

PANDEMİ DÖNEMİNE HAZIRIZ!

ANLAŞMALI KURUMLAR

Anlaşmalı olduğumuz kurumlarımıza %25 indirim uygulanmaktadır!